"Wymarzone i wymalowane wakacje w górach"

2009-11-15 23:30

14.06.2009 R. - WIELKA WYGRANA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dargobądzu uczęszczający na zajęcia w świetlicy socjoterapeutycznej zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu „Wymarzone wakacje”, którego organizatorem jest III program Polskiego Radia, popularna Trójka. Praca plastyczna, mozaika wyklejana z kolorowych skorup jaj, została razem z trzema innymi wybrana spośród wielu przysłanych do Trójki z całej Polski. Nagrodą dla uczniów, pracujących pod kierunkiem pań Iwony Wojdy i Wioletty Ekiert, był tygodniowy pobyt podczas wakacji w hotelu „Las” w Szklarskiej Porębie. Tam oczekiwały na dzieci liczne atrakcje, spektakle teatralne połączone z warsztatami, nauka tańców gruzińskich, liczne zabawy i konkursy. Oczywiście była to też okazja do wycieczek w piękne Karkonosze. W trakcie pobytu kręcono krótkie filmy, które można oglądać na portalu YouTube.

Jest to już druga nagroda w tym ogólnopolskim konkursie, poprzednio uczniowie Szkoły w Dargobądzu byli w Szklarskiej Porębie zimą roku 2008.