W FERIE NIE MUSI BYC NUDNO!

2010-02-06 18:39

Pierwszy tydzień ferii już za nami. Nie wszystkie dzieci mogły zmienić otoczenie i wyjechać, aby nieco wypocząć. Te, które pozostały mogły i nadal mogą uczestniczyć w zajęciach swietlicy socjoterapeutycznej. Już po pierwszych zajęciach widać efekty pracy połączonej z zabawą:

* oto powstała Posmietka, wykonana z rzeczy niepotrzebnych, nadających sie do wyrzucenia (z brystolu, starych gazet, sznurków, puszek, butelki plastikowej, nakrętek itd, itp.) - maskotka zostanie wysłana na konkurs,  

* Ala napisała recenzję swojej ostatnio przeczytanej książki, oczywiscie zostanie ona umieszczona w najnowszym wydaniu "Dargusia",

* ptaszki z okolicy zostały dokarmione - niedawno otrzymalismy od koła łowieckiego "Tumak" zapas zboża, nie moglismy więc zpomnieć o naszych podopiecznych, którzy zaglądaja do szkolnego karmnika. Podsypalismy karmy, ponieważ wiemy, że ptaki przyzwyczajaja sie do mniejsc, gdzie są karmione. Bez naszego systematycznego podsypywania pokarmu mogłyby nie przetrwać. 

Było fajnie, a zapowiada się jeszcze ciekawiej. Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zajęciach: we wtorek i czwatrek w godz.: 11:00-13:00.  

WTORKI

11:00 - 13:00

Zajęcia plastyczne - rozwijające zainteresowania artystyczne i talenty twórcze, ekologiczne - uwrażliwiające na zjawiska przyrodnicze oraz ruchowe - sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

Prowadzący: Wioletta Ekiert

CZWARTKI

11:00 - 13:00

 

Zajęcia komputerowe, dziennikarskie pod hasłem: "Stwórz gazetkę - uwierz w siebie" oraz zajęcia integracyjne (tańce i zabawy), jak również zajęcia muzyczne.

Prowadzący: Iwona Wojda

Fotogaleria: W FERIE NIE MUSI BYC NUDNO!