zapraszamy na stronę przedszkola:
 

przedszkole-pod-daglezja.webnode.com

 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
 
22 stycznia 2018 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny - recytowały wiersze, pięknie śpiewały piosenki, aby w szczególny sposób okazać szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Dopełnieniem uroczystości były wspólne zabawy i tańce. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. Dziękujemy Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom za pomoc w jej przygotowaniu. 
 

 

MIKOŁAJKI
 
6 grudnia 2017 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci. Św. Mikołaj został zaproszony na program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków. Po wysłuchaniu wierszy i piosenek rozdał prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!
 
 
 

wniosek rekrutacji do przedszkola 2017

Informacja_o_projekcie_dla_przedszkola

 
Godziny przyjazdu autobusu po dzieci w poszczególnych miejscowościach:      
Warnowo 7:15, Ładzin 7:20, Kodrąbek 7:25, Mokrzyca Wielka 7:30, Mokrzyca Mała 7:35, Płocin 7:40