Książka odwiedzin

Data: 2011-03-12

Dodał: Barbara Skrzypek-Ostrowska

Tytuł: zdjęcia

szkoda że nie ma zdjęć z roczników 1995 w gorę niestety niem sama zdjęć by dorzucić ale jeśli ktoś by miał to bardzo proszę o przekazanie tam jest podana strona gdzie można przesłać pozdrawiam:)

Data: 2011-02-12

Dodał: Ula Ł

Tytuł: Witam

Moa kochana podstawówka... Bardzo tęsknie za tymi latami... to były najlepsze lata i juz chyba nigdy nie bd takich... Na lekcjach zawsze wesoło i miło... Nauczycielki uśmiechnięte aż chciało się chodzić do szkoły..
Pozdrawiam Wszystkie ''NASZE'' nauczycielki ;** i nie tylko... ogólnie wszystkich pracowników naszej szkoły.
I dziękuje za wszystkie mile spedzone chwile w szkole(dziękuję tylko za miłe.ponieważ same takie były)

Data: 2011-01-23

Dodał: Barbara Skrzypek-Ostrowska

Tytuł: szkoła

ja też tam chodziłam i mój mąż też tu chodził to były najlepsze czasy nie długo moje dzieci tu pójdą, bo tu jest najlepsza szkoła, czasem znów chciałabym cofnąć się na tamte lata. bardzo fajnie by było by pokazano zdjęcia wszystkich absolwentów, bardzo proszę rozważyć taką możliwość. serdeczne pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli którzy mnie uczyli:) i że wytrzymali ze mną:):)pozdrawiam serdecznie. a strona szkoły jest świetna naprawdę wielki plus dla wykonawcy tej strony:)

Data: 2010-12-15

Dodał: Absolwentka

Tytuł: :)

stronka jest świetna:) w tej szkole naprawdę można się czuć jak w domu. zawsze jest ciepła atmosfera. pozdrowienia dla pracowników PDP Dargobądz.

Data: 2010-10-23

Dodał: x

Tytuł: Pozdrawiam

Cieszę się że Nasza Szkoła ma własną stronę internetową. Byłem uczniem a teraz moje dziecko chodzi do tej samej szkoły. Własie przejrzałem całą stronkę i chyba brak jest zdjęć absolwentów z lat 80, 90.
Myślę że nie byłoby niczym złym napisać listę wszystkich absolwentów od początku istnienia szkoły

Data: 2010-10-13

Dodał: Absolwentka

Tytuł: .

Według mnie stronka bardzo fajna. Miło tu. Ciepłe kolory. Zdjęć jest troszkę mało, powinno być ich więcej, one spowodowałyby większe zainteresowanie. Jednak myślę, że zbyt mało jest o byłych uczniach szkoły. Z pewnością byłoby co opisywać. Pozdrawiam serdecznie

Data: 2010-10-20

Dodał: Administrator

Tytuł: Re:.

Zdjęć proszę szukać nie tylko w fotogalerii, ale również w innych miejscach. Praktycznie każdy artykuł zakończony jest swoją galerią. Zapraszam do wnikliwszego oglądania i czytania stronki. Pozdrowionka!

Data: 2010-05-28

Dodał: Absolwentka

Tytuł: ..

Stronka świetna.! kolorowa i ciekawa... ale mało a wręcz bardzo mało napisane o byłych uczniach... a jest co opisywać...

Data: 2010-05-28

Dodał: Nieznajomy..

Tytuł: Spk stronka .

Stronka jest niezła. Bardzo ładna wizualnie. Pozdrawiam . : ]

Data: 2010-05-12

Dodał: Nikola RAczycka

Tytuł: Ekstra Strnka ;D

Ta stronka jest bardzo Fajna i znalazłam dużo ciekawych rzeczy na temt PSP w Dargobądzu ;D

1 | 2 >>

Wstaw nowy komentarz