SUKCESY

SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2016/17

1.       I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „O złotą nutkę” w kategorii klas I-III.

2.       I miejsce w XXIX Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim – Kornel Przybyłek

3.       I miejsce w „Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o Afryce” w kat. Klas I-III – Emilia Orłowska

4.       I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie j. niemieckiego – Gabriela Sobańska

5.       I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „O złotą nutkę” w kategorii klas IV-VI

6.       I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla klas III – Gabriela Sobańska

7.       II miejsce w Gminnym Konkursie j. niemieckiego -

8.       II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „O złotą nutkę” w kategorii klas „0”

9.       II miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym „Wolińskie Asy” – Alicja Broszkiewicz, Gabriela Sobańska, Kornel Przybyłek

10.   II miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Nadleśnictwo Międzyzdroje „Wiosna zaczyna się w lesie” – Kornel Przybyłek

11.   II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Dziewcząt w Mini Piłce Nożnej: Natalia Woźniak, Emilia Chodkowska, Amelia Macełko, Julia Tokarz, Julia Rezakiewicz, Marietta Klapa

12.   III miejsce w Gminnym Konkursie Literackim – Martyna Trojan, Zuzanna Kasprowicz, Kornel Przybyłek

13.   III miejsce w „Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o Afryce” w kat. klas I-III – Martyna Trojan

14.   III miejsce w województwie w konkursie ogólnopolskim „Maks Matematyczny”

15.   III miejsce w Gminnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym z elementami ruchu – klasa VI

16.   III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla klas III – Kornel Przybyłek

17.   III miejsce w „Mini Mundialu”: - Gminnym Turnieju Piłki Nożnej – Jakub Tymoszuk, Maciej Malina, Dawid Kozłowski, Filip Król, Marietta Klapa, Julia Tokarz, Emilia Chodkowska, N atalia Woźniak, Amelia Macełko, Patryk Mrozowicz

18.   III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Dziewcząt w Mini Piłce Nożnej: Natalia Woźniak, Emilia Chodkowska, Amelia Macełko, Julia Tokarz, Julia Rezakiewicz, Marietta Klapa, Alicja Broszkiewicz

19.   Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – Kornel Przybyłek

20.   Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Mały Konkurs Recytatorski”

21.   Wyróżnienie w „Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o Afryce” w kat. Klas IV-VI – Julia Tokarz

22.   Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim – Julia Tokarz

23.   VII miejsce w województwie w Wielkiej Lidze Czytelników – Zuzanna Kasprowicz, Gabriela Sobańska, Kornel Przybyłek

24.   Wyróżnienie w „Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o Afryce” w kat. Klas I-III – Władysław Kubajczyk

25.   Dyplom laureata w Małym Konkursie Recytatorskim (etap powiatowy) – Kornel Przybyłek

26.   Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w ogólnopolskim konkursie matematycznym ALFIK

27.   Dyplom uznania z JERSZA – Ogólnopolski Konkurs j. niemieckiego (93 m. w kraju, 15 m.
w województwie) – Julia Tokarz

28. II miejsce w konkursie jasełek "Międzyzdrojskie Herody".

 

sukcesy 2014 2015.docx