Zakończenie roku u przedszkolaków

No i stało się ... 30 czerwca 2016r. zakończyła pobyt w przedszkolu najmłodsza grupa. Dziewięcioro dzieci rozpoczyna od września naukę w zerówce. Na szczęście, ku radości pań z przedszkola część dzieci wraca do nich po wakacjach. A dzisiaj były wiersze, piosenki, łzy i uśmiechy, podziękowania i całusy. Dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony rok przedszkolny, a rodzicom za trud i zaangażowanie w życie przedszkola. Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji. Zapraszamy po wakacjach od 17 sierpnia.

Fotogaleria: Zakończenie roku u przedszkolaków 2016

Ta fotogaleria jest pusta.

Przedszkolaki przygotowują się do bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji

20 czerwca pani Ania i pani Dorotka zaprosiły do nas ratownika WOPR. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się jak należy zachowywać się nad wodą, na plaży i co trzeba zrobić żeby być bezpiecznym. Spotkanie było bardzo pouczające. Pan ratownik Maciej Wróbel odwiedzi nas jeszcze we wrześniu. Już nie możemy się doczekać.

Co słychać u przedszkolaków?

Fotogaleria: Ferie przedszkolaków 2016r.

Ta fotogaleria jest pusta.