Zakończenie roku u przedszkolaków

 
No i stało się ... 30 czerwca 2016r. zakończyła pobyt w przedszkolu najmłodsza grupa. Dziewięcioro dzieci rozpoczyna od września naukę w zerówce. Na szczęście, ku radości pań z przedszkola część dzieci wraca do nich po wakacjach. A dzisiaj były wiersze, piosenki, łzy i uśmiechy, podziękowania i całusy. Dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony rok przedszkolny, a rodzicom za trud i zaangażowanie w życie przedszkola. Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji. Zapraszamy po wakacjach od 17 sierpnia. 
 

Fotogaleria: Zakończenie roku u przedszkolaków 2016

Ta fotogaleria jest pusta.

Przedszkolaki przygotowują się do bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji

20 czerwca pani Ania i pani Dorotka zaprosiły do nas ratownika WOPR. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się jak należy zachowywać się nad wodą, na plaży i co trzeba zrobić żeby być bezpiecznym. Spotkanie było bardzo pouczające. Pan ratownik Maciej Wróbel odwiedzi nas jeszcze we wrześniu. Już nie możemy się doczekać.

Co słychać u przedszkolaków?

 
Zgodnie z kilkuletnią tradycją nasze przedszkolaczki podczas ferii przejmują dowodzenie w kuchni. We wtorek (09.02.16r.) piekliśmy pyszne, kruche ciasteczka a w czwartek smakowitą pizzę. Jak widać na zdjęciach zrobiliśmy je bardzo profesjonalnie, choć bez kręcenia plackiem w powietrzu. Apetyty dopisywały, najmłodszy zwycięzca konkursu zjadł aż cztery kawałki. Szkoda, że ferie trwają tak krótko...
 
 

Fotogaleria: Ferie przedszkolaków 2016r.

Ta fotogaleria jest pusta.