"Międzyzdrojskie Herody" 2009 - Młodzi artyści z PSP Dargobądz nie mają sobie równych

Każdego roku w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach w okresie Bożego Narodzenia odbywa się konkurs jasełek skierowany do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów. Celem imprezy jest:
• integracja pokoleń poprzez wspólne kolędowanie, • uaktywnienie inwencji twórczej dzieci i młodzieży w kontekście tradycji bożonarodzeniowej, • poznanie oraz poszanowanie starej polskiej tradycji bożonarodzeniowej.
Tego roku (2009) konkurs odbył się 14 stycznia. Uczestniczyły w nim grupy z Międzyzdrojów, Wapnicy, Kamienia Pomorskiego, Kołczewa oraz Dargobądza. Widzom oraz jury najbardziej podobał się występ dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dargobądzu. To właśnie one zajęły I miejsce i wróciły do swojej szkoły z pięknymi nagrodami. Było to już trzecie zwycięstwo tej grupy w konkursie jasełek.